Jouw springplank naar een futureproof onderneming!
Digitalisering is een cruciale hefboom voor Limburgse KMO’s om competitief te blijven in een snel veranderende markt. Door te investeren in digitale technologieën kunnen bedrijven efficiënter werken, kosten besparen en beter inspelen op de verwachtingen van klanten. Via ons traject Go Digital willen we ondernemingen inspireren en helpen in deze (eerste) stappen naar digialisatie.

Programma
Het traject bestaat uit 3 delen:
- Infomoment op 24 april waar we vooral inspiratie zullen bieden voor de deelnemers alsook de voordelen van digialisering zullen bespreken.
1. Sander Reumers - Comfort Energy Group: Deelt zijn visie en de stappen die zij reeds hebben genomen omtrent digitalisering;
2. Robby Doumen - E-Plan: Gaat dieper in op de ROI van digitale investeringen en benadrukt het belang van de helikopter view over digitaliseringsprojecten
3. Veroniek Hermans - Wakify: Leidt het traject verder in door ander andere een toelichting van haar relatie tot digitalisatie en een inleiding tot de digitale quickscan.
- Individuele kick-off: periode april-mei
Onze voka adviseur kom samen met Veroniek Hermans langs bij jullie op het bedrijf om de bedrijfsprocessen en huidige stand van zaken (op vlak van digitalisatie) op te meten. Hieruit komen rechtstreekse adviezen en actiepunten waar jullie als bedrijf mee aan de slag kunnen op korte, middellange en lange termijn.
- Pitching: 3 juni
Hier zullen alle deelnemers een presentatie geven over hun actieplan en hoe ze denken deze punten aan te pakken. Bedoeling is om zich hiervoor te baseren op de eerste twee sessies. Op dit pitching moment verzamelt Voka Limburg een jury van experten, ieder in zijn vakgebied. Deze experten geven na iedere presentatie hun feedback om de bedrijven zo goed mogelijk op weg te helpen.
Deelnemers hebben de mogelijkheid om anderen hun presentaties mee te volgen om hier ook van te leren (tenzij confidentiële materie)
Doelgroep
Kleine tot middelgrote KMO's, CEO's en management
In samenwerking met