Mobiliteit, fiscaliteit, infrastructuur en arbeidsmarkt zijn belangrijke omgevingsfactoren voor ondernemers. De verschillende overheidsinstanties hebben hier impact op en zo ook jouw lokaal bestuur. Voka nodigt jou graag uit op de Voka Politica in Deinze.
Met de reeks ontmoetingen 'Voka Politica' brengt Voka Oost-Vlaanderen ondernemers en lokale beleidsverantwoordelijken rond de tafel. Opzet is om economisch relevante thema's in de betrokken gemeente of stad open te bespreken en opbouwende voorstellen voor verbetering te formuleren. Wij focussen vooral op die topics met impact op het dagelijks ondernemerschap en bedrijfsvoering.
Het lokaal bestuur is een belangrijke partner die mee de omgeving bepaalt waarbinnen een bedrijf kan werken. Omgekeerd, is het voor een stadsbestuur cruciaal om de noden en bekommernissen van ondernemers en bedrijven beter te leren kennen en mee te nemen in toekomstige beleidsacties.
Maak kennis met de nieuwe beleidsploeg die intussen aan de slag ging!
Op woensdag 07 mei 2025 ontvangen we jou dan ook graag om 08.00 uur bij het gastbedrijf VM Solutions te Deinze.
Programma
- 08.00 - 08.15 uur: Onthaal met ontbijt
- 08.15 - 08.30 uur: Welkomstwoord
- 08.30 - 08.40 uur: Voka verdedigt: lobby voor een sterk ondernemersklimaat
- 08.40 - 09.00 uur: Tour de table, met focus op huidige impact en economische vooruitzichten
- 09.45 - 10.00 uur: Terugkoppeling debat en aanbevelingen aan het bestuur
Voed het debat met jouw inbreng! We dagen je uit om al op voorhand het gesprek te voeden. Wat houdt jou wakker inzake de arbeidsmarkt of op fiscaal, mobiliteits- of ruimtelijk vlak? We ontvangen graag jouw vraag aan het stadsbestuur via onze regiodirecteur Elisabeth Minnaert.
Gelieve in te schrijven voor 01 mei.
Dit overleg is exclusief voor ondernemers die met hun bedrijf in Deinze gevestigd zijn. Zaakvoerders met een bedrijf in een andere regio worden uitgenodigd voor het overleg in de eigen regio.
We kijken alvast uit naar een verrijkend gesprek voor sterker ondernemerschap in Deinze!