Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Nieuws
  • a-tract architecture draagt bij aan duurzame toekomst met Botanica in Houthalen-Helchteren

a-tract architecture draagt bij aan duurzame toekomst met Botanica in Houthalen-Helchteren

Limburg
  • 27/03/2025

Deze rubriek is voorbehouden voor nieuws van onze leden. Want die zitten niet stil. Iedere dag verwezenlijken ze nieuwe dromen en gaan ze nieuwe uitdagingen aan. Wij zetten al die bedrijvigheid met veel plezier in de bloemetjes!

 

Achter het Nieuwe Administratieve Centrum (NAC) in Houthalen-Helchteren krijgt de voormalige mijnsite een tweede leven met het ambitieuze Bellefleurs-project. Binnen dit kader zet a-tract zijn expertise in voor Botanica, een vooruitstrevend woonproject dat een harmonieuze verbinding legt tussen verleden, heden en toekomst. Botanica omvat 104 appartementen, verdeeld over vijf gebouwen, elk ontworpen met oog voor licht, ruimte en wooncomfort. De variatie in woningtypes, van doorzon-appartementen tot luxueuze penthouses, biedt een brede waaier aan woonoplossingen. Passerellen en gemeenschappelijke ontmoetingsruimtes creëren een dynamische woonomgeving en versterken de interactie tussen bewoners. De ruwbouwwerken zijn bijna voltooid en begin 2026 verwelkomt dit woonproject zijn eerste bewoners. Met Botanica draagt a-tract bij aan een innovatieve woonomgeving die erfgoed respecteert, duurzaamheid omarmt en de leefkwaliteit in de regio versterkt.

Contactpersoon

Kristien Put

Coördinator Bedrijvig Limburg

Verhoog je zichtbaarheid

Met onze mediapartnerships kan je intekenen op diverse communicatiepakketten en jaardeals. Zo bereik je een enorm lezerspubliek van ervaren en beginnende ondernemers en geïnteresseerden allerhande.

word jij onze mediapartner?

Artikel uit publicatie

De barrier - structurele partner voka limburg
Trixxo
KPMG
Alk Reismakers - partner Voka - KvK Limburg
propaganda logo limburg
ING
Logo Mensura
Logo SD Worx
groep jam