Verbind, leer en wissel ervaringen uit
Wil je als HR-verantwoordelijke in een multinational strategische HR-uitdagingen bespreken en leren van experts en collega’s? Deze HR Multinationals- Inspiratie- & netwerklunch organiseren we speciaal voor jou, schrijf je nu in!
Elke sessie combineert een keynote en/of case van een expert met een interactieve ronde tafel waarin jij en andere HR-professionals ervaringen en oplossingen delen. Bezorg ons zeker jouw concrete vragen vooraf, zodat de spreker deze kan integreren in zijn of haar presentatie.
Tijdens onze sessies duiken we in de relevante HR-multinationals thema's van het moment:
Netwerklunch 20 mei: AI & HR: uitdaging of opportuniteit - hoe en wat, vandaag en morgen?
📅 20 mei van 11u30 tot 14u00 (Hoofdkantoor Randstad Digital Belgium)
- Jan Verbieren (Randstad Digital) zal het hebben over de uitdagingen en kansen die AI biedt. Hierin legt hij uit dat AI vaak complexer is dan verwacht, met zogenaamde blinde vlekken die niet voldoende worden aangepakt. Want AI staat toch voor innovatie?
- Ook zal hij het hebben over de enorme impact die AI heeft op wetgevingen zoals GDPR, NIS2 en AI Act die bedrijven soms onterecht belemmeren.
- Dus, wat is haalbaar en voordelig op het gebied van HR en AI?
Andere lunches:
24/3: De huidige en toekomstige arbeidsmarkt in een internationale context
🔗 Klik hier voor meer info over deze netwerk- en inspiratielunch
28/4: Uitdagingen rond verloning
🔗 Klik hier voor meer info over deze netwerk- en inspiratielunch
Interesse?
Schrijf je in voor onze inspiratielunches waar je niet alleen kennis opdoet, maar ook waardevolle connecties legt met HR-collega’s uit (inter)nationale bedrijven. Claim vandaag je plek!
Heb je interesse maar lukt deze dag niet, laat het ons weten en we houden je op de hoogte van volgende gelijkaardige events. Bekijk ook zeker het Netwerk HR Multinationals (zie hieronder).
Over het Netwerk HR Multinationals
Na de zomer starten we een netwerk voor HR-verantwoordelijken binnen internationale bedrijven met een hoofdkwartier buiten België. Hierin gaan we dieper in op strategische uitdagingen en bieden we een platform voor kennisdeling en samenwerking.
Wil jij hier deel van uitmaken? Laat het ons weten via sofie.bockaert@voka.be
Doelgroep
- Dit netwerk is specifiek gericht op HR-professionals met eindverantwoordelijkheid binnen een buitenlandse multinational.
- HR Manager, HR Business Partner, Personeelsverantwoordelijke, ...
- Werkt voor een onderneming met een hoofdkwartier buiten België
- Een Belgische vestiging met minstens 50 FTE’s op de payroll in Vlaanderen