Skip to main content
Marketing

Marketing & Sales

Zit je nog met vragen omtrent marketing? Aarzel dan niet om ons te contacteren.

Vlaams-Brabant

Erik Schroeven
erik.schroeven@voka.be
0476 63 77 51

West-Vlaanderen

Anouk Andries 
anouk.andries@voka.be
0472 04 54 83

Antwerpen-Waasland

Pascale Bakker
pascale.bakker@voka.be
032 32 22 19

Oost-Vlaanderen

ViaVoka viavoka@voka.be
Stel u vraag via dit webformulier

Mechelen - Kempen

Tom Laveren
tom.laveren@voka.be
0474 27 72 98

Limburg

Marketing: Sofie Bockaert
sofie.bockaert@voka.be
011 56 02 00

Sales: Dominic Schouterden
dominic.schouterden@voka.be
011 56 02 00